O mnie

Swoją przygodę z fascynującym światem ćwiczeń siłowych rozpoczynałem 15 lat temu. Próbując szukać swojej życiowej drogi, uprawiając różne dyscypliny sportowe postanowiłem zostać trenerem personalnym.

Wybór studiów był jasny.

Ukończyłem wrocławską Akademię Wychowania Fizycznego - uzyskując tytuł zawodowy trenera II klasy kulturystyki i ćwiczeń siłowych. Tak naprawdę był to dopiero początek drogi.

Dużo praktycznej wiedzy - brakowało doświadczenia.

Teraz patrząc wstecz uświadomiłem sobie, chcąc być bardzo dobrym trenerem personalnym należy posiadać wiele innych umiejętności związanych z poświęceniem, dyscypliną, zaangażowaniem w trening. Pracując w zawodzie od 5 lat zrealizowałem ponad 8000 treningów personalnych (jednocześnie przypatrując się kilku tysiącom innych treningów personalnych, prowadzonych przez moich kolegów) zmieniłem sylwetki wielu osobom.

Byłem uczestnikiem Finału zawodów organizowanych przez Life Fitness Academy - Trener Roku 2016.

Na przełomie ostatnich lat jestem pewny, że istotną cechą trenera personalnego jest empatia czyli zdolność odczuwania stanów emocjonalnych innych osób i próba wyciągnięcia z nich na treningu tego co najlepsze – zaangażowanie (przysłowiowe „100 %” dyspozycji danego dnia).

Czytaj więcej

Zrozumiałem, że moje doświadczenie jest tutaj kluczem do sukcesu moich podopiecznych i osiągnięcia przez nich wymarzonego celu.

Jestem wymagającym trenerem wobec siebie i innych.
Swoim empatycznym podejściem oraz ciągłym samorozwojem pozytywnie zarażam swoich podopiecznych do ćwiczeń siłowych i zmiany stylu życia.

Jestem motywatorem, kolegą a przede wszystkim merytorycznym i konsekwentnym trenerem z dużym poczuciem humoru. 😉

Nazywam się pasjonatem ćwiczeń siłowych, ponieważ wiem, jak bardzo wpływa on na Nasze ciało i umysł – jak mocno Nas kształtuje.

W swoich treningach skupiam się mocno na pracy nad mobilnością układu kostno- stawowego. Jest to podstawowy aspekt usprawniający nasze ciała.

TWÓJ CEL -> JEGO REALIZACJA

Z moją pomocą poprzez trening siłowy, trening funkcjonalny czy prozdrowotny.

ZAPRASZAM NA TRENINGI !!!

To co … Zaczynamy ?! 🙂

Moja pasja w liczbach

Ilość własnych treningów

Ilość przeprowadzonych treningów personalnych